Terug naar boven

Contactpersonen voor de pers

De pr-manager voor uw land vindt u in de onderstaande lijst, recente informatie over Vitra in onze persberichten en foto’s met betrekking tot Project Vitra in onze fotodatabank.

België
Dieter Van Den Storm
design press & communication
Helihavenlaan 7 b12
B - 1000 Brussels
Tel: +32 479 65 64 96
E-mail: press@dietervandenstorm.be
Brasil
Vitoria Avesani
Agencia PCK
Av. Queiroz Filho, 1560 - 21G
Vila Leopoldina - São Paulo
Tel: +55 11 4890-2384
E-mail: avesani@agenciapck.com.br
Česká republika
Bára Švehlová
PR manager
Profil Media
Haštalská 6
CZ –Praha 1 110 00
Tel: +420 739 592 933
E-Mail: barbora.svehlova@profilmedia.cz
Deutschland
BUREAU N
Naunynstr. 38
D-10999 Berlin
Tel: +49 30 6273 6104
vitra@bureau-n.de
España
Blanca Drake
Vitra Hispania S.A.
Calle Padilla, 21
E-28006 Madrid
Tel: +34 91 432 06 54
E-mail: blanca.drake@vitra.com
France
Sylvain Marcoux
Vitra France
So Square Opéra
5, rue Boudreau
75009 Paris
Tel: +33 1 56 77 07 80
E-mail: sylvain.marcoux@vitra.com
Italia
Laura Maifreni
Via Rossini 50
I-20034 Giussano
Tel: +39 03 62 35 91
E-mail: laura.maifreni.EXT@vitra.com
Japan
Naoko Kaneko
Vitra Co., Ltd.
Quest court Harajuku 101
3-59-4 Sendagaya Shibuya-ku
Tokyo Japan 151-0051
Tel: +81 3 6868 7875
E-mail: Naoko.Kaneko@vitra.com
Nederland
Muriël de Lange
Vitra Nederland B.V.
De Oude Molen 2
1184 VW Ouderkerk aan de Amstel
Tel: +31 (0)20 517 44 44
Mobile : +31 (0)6 22 797 555
E-mail: muriel.delange@vitra.com
Norge
Loni Barsten
Vitra Scandinavia A.S
Stortingsgaten 30
0161 Oslo
Tel: +47 23 11 58 77
E-mail: loni.barsten@vitra.com
Österreich
Gertraud Auinger-Oberzaucher
themata kommunikation
Horagasse 4
A-2500 Baden bei Wien
Tel: +43 664 103 55 87
Tel: +43 664 969 06 54
E-mail: auinger-oberzaucher@themata.at
Россия
Margarita Morozova
Komendantsky pr., 16/1
St. Petersburg
Russland 197372
Tel: +7.812.349 40 28
E-mail: margarita.morozova.ext@vitra.com
Portugal
Blanca Drake
Vitra Hispania S.A.
Calle Padilla, 21
E-28006 Madrid
Tel: +34 91 432 06 54
E-mail: blanca.drake@vitra.com
Schweiz
BUREAU N
Naunynstr. 38
D-10999 Berlin
Tel: +49 30 6273 6104
vitra@bureau-n.de
Sverige
Agneta Ferdfelt
Vitra AB
Bondegatan 21
SE 116 33 Stockholm
Tel: +46 768 68 48 40
E-mail: agneta.ferdfelt@vitra.com
United Kingdom
Joanna Cramoisan
Vitra Ltd.
30 Clerkenwell Road
GB-London EC 1M 5PG
Tel: +44 207 608 6225
E-mail: joanna.cramoisan@vitra.com
United States
Adrian Parra
Vitra Inc.
29 Ninth Avenue
New York, NY 10014
Tel: + 1 212-463-5745
E-mail: adrian.parra@vitra.com
South East Asia
Angela Ng
Vitra Furniture Pte Ltd
54 Duxton Road
Singapore 089518
M +65.9047.2133
E-mail: angela.ng@vitra.com
Other countries

Vitra International AG
Klünenfeldstrasse 22
CH-4127 Birsfelden
Tel: +41 61 377 17 97
E-mail: press@vitra.com